Nosaukums SAMTAINĀ TUMSA

Mākslinieks LEILALI

Žanrs Dziesminieki / Autormūzika

SKU CD083

10.00  iesk. PVN

Apraksts

LEILALI debijas albums „SAMTAINĀ TUMSA” ir neparasti izdziedātas, citādākas dvēseles šūpuļdziesmas. Seni dziedājumi vēl nedzirdētā skanējumā un interpretācijā, kas ieaijā, mierina un veldzē dvēseli, aizvedot lielus un mazus dziļi, dziļi iekšpusē – pie vispatiesākā sevis. Dziedājumu papildina spēka vārdi un stāsti, ko palīdzējusi iečukstēt augu sieva ININ NINI.

Albuma koncepts ir interpretētas šūpuļdziesmas no dažādām pasaules malām. Šupuļdziesmu skanējums izvēlēts, jo tās ir kā robeža starp miegu un nomodu, starp realitāti un sapņiem, starp būšanu pieaugušam un aizvien vēl bērnam.

Dziedātāja Leila Alijeva saka: „Tās ir dziesmas, kas iežūžo aizlaiku transa stāvoklī, kad robeža starp iekšējo un ārējo kļūst ļoti trausla un izgaismojas ikdienā netveramais. Šūpuļdziesmas izsenis bijušas instruments, kā cilvēks ieaijāts mierā un mīlestībā, sniedzot drošības un patvēruma sajūtu, iedvesmojot savienoties ar visdziļāko iekšējo pasauli.”

“Šis ir ļoti spēcīgs muzikāls piedzīvojums, jo nepastarpināti nācis un izdzīvots  Augu ceremonijās pašmājās un citur pasaulē. Tas ir veids, kā ar skanējumu pateikt paldies par mūsu pašu dziedinājumu un radošā veidā sniegt to tālāk pasaulei, Mēs vēlamies, lai tas kļūst par instrumentu, ar kura palīdzību mierinājumu un iedvesmu var gūt ikkatrs, kurš ir gatavs veidot saikni ar Dvēseli, ” bilst augu sieva ININ NINI.

  1. Invocation of Dreams
  2. Dream Ceremony
  3. Lullaby from the Heart
  4. God`s Lullaby
  5. Mother Earth`s Lullaby
  6. Lullaby from the Soul of the East
  7. Lullaby from the Soul of the West
  8. Lullaby from the Soul of the South
  9. Lullaby from the Soul of the North