Nosaukums KAD
SKU 2018 CD081

10.00  iesk. PVN

Apraksts

Salaspils dziesminieka Dināra Gulbja nu jau otrais CD albums „KAD’’. Tajā ietvertas 18 dziesmas – katra ar savu noskaņu un pārdzīvojumu, ko rada Dināram vien raksturīgais izpildījums un izmantotā izcilu latviešu dzejnieku dzeja. Muzikālo skanējumu pilnveidot līdzējuši ģitārspēles meistari Kaspars Zemītis un Reinis Jaunais kā arī muziķi no Reiņa grupas – Lauma Kazaka (basģitāra) un Ivars Logins (bungas). Par kopējo CD skanējumu rūpējies Kaspars Bārbals studijā „Lauska”.

Paša Dināra Gulbja teiktais:

Kad aicinājums ir izaicinājums

„Par dziesminieku nepiedzimst. Tas ir kādas augstākas varas aicinājums. Tā ir izredzētība būt mūzikā un būt citādam – savādāk just un dziedāt. Tas ir izaicinājums….

Jaunībā muzicēt sāku radu kopā būšanas pasākumos, kad mamma iemācīja dziedāt tā pa īstam, no visas sirds. Jau tolaik mani ļoti ietekmēja viņas izpildītās smeldzīgās dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem.  Pamazām veidojās izpratne, ka dzejai, saistoties ar personīgajām izjūtām, dziedāšanā ir īpaša nozīme. Tā dzimst burvība un īstās krāsas.

Šis – otrais albums – ir mana dāvana Salaspilij Latvijas simtgadē. Salaspilij, kas ir manas mājas fiziskā un arī garīgā nozīmē.

Paldies visiem, kuri veicināja, sekmēja un palīdzēja man šo veltījumu radīt. No visas sirds – paldies!”

 1. Ceļš uz sevi
 2. Dzīva daļa
 3. Dziesma (par talantiem)
 4. Gājēji pusnaktī
 5. Jaunlaulātais
 6. Izvēle
 7. Kad
 8. Ķēniņa Tālivalža dziesma
 9. Par mums
 10. Par piedošanu
 11. Par zelta pīlīti
 12. Piedzimšana
 13. Šis lapu laiks
 14. Vibrācija un skaņa
 15. Liepas satumst
 16. Lepnai sievietei (Melnais vīns)
 17. Atzīšanās (Miglā asaro logs)
 18. Visskaistākās ogas pasaulē (pieminot Austru Pumpuri)