Nosaukums LĪGO Gadalaiki

MĀKSLINIEKI Tautas deju ansamblis LĪGO

ŽANRI Post-folks

SKU 2019 ZIB

15.00  iesk. PVN

Apraksts

Latvijas sajūtu kastīte. Tajā atrodama koka zibatmiņa ar četriem mākslas video, kuros TDA “Līgo” izdejo skaistākās horeogrāfa Jāņa Purviņa dejas četros gadalaikos Latvijas dabā, kā arī četras pastkartes, kurās redzami skaistākie latviešu tautastērpi no “Līgo” kolekcijas. Tā būs lieliska dāvana Latvijas viesiem, kuri vēlēsies paņemt līdzi Latvijas sajūtas esenci.

“ “Līgo gadalaiki” ir stāsts par katru no mums. Par stiprām saknēm, piederību un savu cilvēku izjūtu. Caur tautas deju mēs iemācāmies cienīt sevi un citus. Iemācāmies valkāt un cienīt tautas tērpu. Un ar katru jaunu iestudējumu iemācāmies ko jaunu par latviešu tradīcijām,” pārdomās dalās horeogrāfs un Tautas deju ansambļa “Līgo” vadītājs Jānis Purviņš.

“Līgo gadalaiku” video autors Artūrs Vanags, tekstu un koncepta autore Dārta Apsīte, idejas autors un kolektīva vadītājs Jānis Purviņš. Dejo Tautas deju ansamblis “Līgo”.

RUDENS - "Sasala jūrīna" - Raimonds Pauls un Ance Krauze ZIEMA - "Nerejati, ciema suņi" - Auri PAVASARIS - "Pūgo Tūļ" - Laura Leontjeva un "Latvian Voices" VASARA - "Gulu, gulu" - Pērkonvīri