Daina Zalāne


Daina

Telefons +371 2915 6686

E-Pasts lauska@lauska.lv

 

KMC „Lauska” vadītāja, grāmatvedība, projektu vadītāja.

Daina Zalāne (dzim. Zvidriņa) ir dzimusi Vācijā, uzaugusi Brēmenē un pabeigusi Minsteres Latviešu ģimnāziju. 1994. gadā pārceļas uz Latviju, studējusi Latvijas Kultūras akadēmijā Starpkultūru sakaru ar Lielbritāniju specialitātē un ieguvusi maģistra grādu Mākslas menedžmentā City University Londonā, Lielbritānijā. Tulko latviskivāciskiangliski.

No 2001. līdz 2006. gadam strādā Latvijas Nacionālajā operā līdzekļu piesaistes jomā un par producenti. No 2006. gada strādā par tulci un vecāko komervadības speciālisti austriešu celtniecības firmā Rīgā . 2010. gadā dibina savu projektu vadības un grāmatvedības konsultāciju firmu SIA “Jumala”. Dzied folkloras kopā “Savieši”.

Juris Zalāns


Juris

Telefons +371 2956 6995

E-Pasts juris@lauska.lv

 

Projektu vadītājs, izdevējdarbība

Studējis Latvijas Universitātes vēstures un filozofijas fakultātē, 1995. gadā iegūstot bakalaura grādu vēsturē. No 1989. līdz 1990. gadam bijis pamatskolas skolotājs Sibīrijas latviešu ciemā Lejas Bulānā. Latvijas Antropologu biedrības līdzdibinātājs un dalībnieks dažādos ar mutvārdu vēsturi saistītos projektos. Vairāku biedrību līdzdibinātājs. Pieredze projektu rakstīšanā un kultūras projektu vadīšanā, kompaktdisku, grāmatu, žurnālu un mākslas katalogu izdošanā. Daudzus gadus strādājis izdevniecībā N.I.M.S. par projektu vadītāju.

No 2009.gada strādā muzejā un pētniecības centrā “Latvieši Pasaulē” www. lapamuzejs.lv .

Kaspars Bārbals


Kaspars

Telefons +37128376398

E-Pasts studija@lauska.lv

 

Studija “Lauska” vadītājs un skaņu inženieris

Dūdu un bungu grupas “Auļi” radošais vadītājs, pagānmetāla grupas “Skyforger” dalībnieks. Spēlē kokli, stabuli, bet galvenokārt dūdas. 2007. gadā izveido savu mūzikas ierakstu studiju “Lauska”, kurā producē un ieraksta vairumu “Lauskas” izdoto albumu. Daudzu muzikālu projektu veidotājs un dalībnieks.