Rokgrupa „CanZone” laiž klajā digitālo albumu “High Time”


Rokgrupa „CanZone” laiž klajā pirmo albumu ar zīmīgu nosaukumu – „High Time”

Foto: Līga Pētersone

Mūzikas albums “High Time” reprezentē vairāku kaislīgu cilvēku radošās izpausmes, kuri uzdrošinās ticēt – šis ir tas, kas pasaulei ir jādzird. Pie klausītājiem nākot pa tiešo no underground roka skatuves, “CanZone” debijas albums iekļauj sevī desmit oriģināldziesmas – puse no kurām dziedātas grupas dalībnieku dzimtajā valodā, otra puse – angļu valodā.

Šobrīd albums „High Time” pieejams digitālā formātā – noklausāms un iegādājams https://canzone.bandcamp.com/ – un drīzumā būs pieejams arī citās mūzikas straumēšanas vietnēs internetā. Albuma drukātā versija tiks izdota 2018. gada sākumā, kad grupa izziņos arī prezentācijas koncertus.

Singls, ar kuru tiek pieteikts albums – „Pirmssalnas dziesmiņa” – un kuras vārdu autors ir dzejnieks Māris Čaklais, grupas interpretācijā stāsta par kaisles postošo ietekmi, cikliskumu un iņ/jaņ aspektu attiecībās.

„CanZone” rada un izpilda mūziku, kas ir roka, popa un folka sajaukums, uzsvaru liekot uz elektriskās ģitāras un akordeona episku sintēzi. Lielākā daļa no albuma dziesmām ierakstītas, miksētas un māsterētas studijā „Lauska” – skaņu inženiera Kaspara Bārbala vadībā. Dažu dziesmu ietvaros ieraksts tapis, sadarbojoties ar „Gem”, kā arī Reiņa Briģa ierakstu studiju.

Albuma vāciņa noformējumu veidojusi māksliniece Laura Kuzņecova (izmantotā fotogrāfija: Līga Pētersone).

“Pašrūpe”

„Pirmssalnas dziesmiņa”

Vairāk par grupu „CanZone”:

https://canzone.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/CANZONEband/

https://twitter.com/CANZONEband

https://soundcloud.com/canzone_lv

http://www.draugiem.lv/canzone

Foto: Līga Pētersone

Kontakti: Dagnija, 20363086

grupacanzone@gmail.com